ПОНОВЛЕННЯ ГРІН КАРТИ

Посвідка на постійне проживання в США є доказом вашого імміграційного статусу держателя грін карти. Цей документ також використовується в якості посвідчення особи і як доказ того, що ви маєте право жити і працювати в Сполучених Штатах.

Строк дії більшості виданих грін карт складає 10 років. Якщо ви отримали умовний статус постійного резидента, грін карта дійсна протягом 2 років. Не допустіть прострочення грін карти і поновлюйте її вчасно. Без дійсного посвідчення, у вас можуть бути труднощі довести, що ви є постійним резидентом, і це також може вплинути на вашу здатність подорожувати або працювати в Сполучених Штатах.

Коли треба поновити грін карту?

Ви повинні поновити свою грін карту, якщо строк виданої для вас десятирічної грін карти вийшов або закінчується протягом найближчих 6 місяців.

Якщо ваша грін картка дійсна тільки на 2 роки, ви повинні будете подати клопотання про отримання грін карти на 10 років за 90 днів до закінчення строку дії вашої 2-річної грін карти. Якщо ваше клопотання буде схвалено, вам буде надіслана нова грін карта, дійсна протягом наступних 10 років.

Як поновити грін карту, якщо ви перебуваєте за межами США?

Якщо ви перебуваєте за межами США і ваша грін карта закінчується протягом наступних 6 місяців (але ви повернетеся протягом 1 року з моменту вашого від’їзду зі Сполучених Штатів і до закінчення терміну дії картки) , ви повинні негайнно подати заяву для поновлення грін карти як тільки ви повернетеся в США.

Якщо ви перебуваєте за межами Сполучених Штатів, коли термін дії грін карти закінчується, і у вас не було можливості поновити її до вашого від’їзду , ви повинні зв’язатися з найближчим консульством США, USCIS офісом перш ніж подати заяву на продовження грін карти.

Інформація взята з сайту партнерів Sakhniuk immigration law https://myusaimmigration.com.ua